Boeing, Siemens PLM Yazılım Teknolojisinin Kullanımını Genişletecek 10 Yıllık Bir Anlaşma İmzalıyor
Siemens PLM Software CEO'su Chuck Grindstaff görüşlerini dile getirdi.
Siemens PLM Software, bugün dünya lideri havacılık şirketi olan Boeing'in, Boeing Ticari Uçaklar ve Savunma Uzay ve Güvenliğinde Siemens PLM teknolojilerinin kullanımının genişletilmesi konusunda 10 yıllık yeni bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Boeing IT Üretim Sistemleri başkan yardımcısı Nancy Bailey, “Boeing ve Siemens PLM Software uzun soluklu ilişkilerinden son derece memnunlar ve global olanaklarımızı geliştirmek için yeni inovasyonların avantajlarından faydalanmak adına yapmış olduğumuz genişleme anlaşması konusunda oldukça olumlu düşünüyoruz. Boeing’in PLM olanaklarını geliştirmek için Siemens PLM Software ile ortaklık yapıyoruz. Siemens PLM Software’ın açıklığı bizi desteklemeye, gelişmemize yardımcı olmaya ve şirketimiz için ek bir değer oluşturmaya devam edecek” dedi.

Siemens PLM Software CEO’su Chuck Grindstaff ise görüşlerini, “Boeing ile olan ispatlanmış ilişkimizden dolayı gurur duyuyoruz ve havacılık ve savunma sanayii liderinin, Siemens PLM yazılım teknolojisi kullanımını genişletmek adına aldıkları karardan son derece memnunuz” ifadeleri ile dile getirdi. 


2.670 kez okundu