Nanofocus Ölçüm Sistemleri ile Optimum Yüzey Topografya Analizleri
NanoFocus AG analiz sistemleri yüksek hassasiyetli mikro ve nano ölçülerde 3D yüzey ölçüm olanakları sağlıyor.
İnovatif sistemler topografya, mikro geometri, pürüzlülük ve diğer yüzey özelliklerinin oldukça hızlı, kolay ve temassız 3D ölçümüne imkan tanıyor. Yazılım en yeni uluslararası standartlarla uyumlu olacak şekilde detaylı ölçüm raporları hazırlıyor.

 Akademik ve endüstriyel kullanıcılar mikrometre ve nanometre ölçeğindeki yüzey yapılarının üç boyutlu haritalama ve inceleme çalışmalarını oldukça basit, sağlam ve ekonomik şekilde başarıyla yürütebiliyorlar. Otomotiv, elektronik ve sağlık sektöründe tanınmış çok sayıda uluslararası şirketin yanı sıra ünlü araştırma enstitüleri ve çeşitli nanoteknoloji ve mikroteknoloji şirketleri NanoFocus çözümlerine güveniyor.

NanoFocus geliştirmeci, üretici ve distribütör olarak yüksek çözünürlüklü optik 3D ölçüm teknoloji ve analiz sistemleri alanında uzun yıllara dayanan patentli teknik bilgiye sahiptir.   NanoFocus AG ürün yelpazesi güçlü yazılım paketleri ile desteklenen önemli donanım çözümlerini içeriyor. Usurf-Teknolojisi NanoFocus’un CMP (Confocal Multi-Pinhole) teknolojisi üzerine geliştirildi. Bu teknoloji ile mikrometre ve nanometre seviyesindeki topografya, pürüzlülük ve katman kalınlıkları saniyeler içerisinde belirlenebilir. uscan-teknolojisi çeşitli sayıda nokta sensoru kullanan optik 3D tarama profilometresi tabanlıdır. uscan-sistemleri ile kişiye özel ölçüm çözümleri geniş alanlar ya da tek profil hatları için mikrometre – nanometre ölçeğinde kolaylıkla uygulanabilir. Hızlı usprint teknolojisi 128 kanallı bir lazer ve dikey salınımlı diyapazon kombinasyonundan oluşuyor. Ultra yüksek hızla yüzeyler yüksek hassasiyetli olarak analiz edilebilir. Yine NanoFocus tarafından geliştirilmiş olan analiz yazılımı detaylı metroloji raporları hazırlayarak güçlü otomasyon seçenekleri de sunuyor.

NanoFocus sağlamış olduğu eşsiz teknoloji ile dünya üzerindeki tüm müşterilerine rekabetçi bir yön sunarak, çözümleri malzeme ve yüzey bilimlerinin sınırlarının zorlanmasına olanak sağlıyor.


7.167 kez okundu